
Green Green Green
Wij produceren pluche knuffels, handdoeken en Tshirts in standaard materialen, Oekotex Standaard 100 of rPet materialen.
Sociale Audits BSCI, Sedex zijn recent bij de opstart nà de Corona pandemie weer opnieuw uitgevoerd.
Onze producties zijn steeds veilig voor consument en milieu.
Alles begint bij een idee.
Wij hebben ervaring en denken met u mee!
Wij bedenken creatieve concepten maken de schetsen, illustraties, mock-ups en real samples.
In No time zijn de producten beschikbaar en geproduceerd.
Wij produceren lokaal in België, Europa én het Verre Oosten.

- Pluche Knuffels, Mascottes, TuttelDoekjes
- Textiel, Handdoeken, T-shirts, Caps, Socks – Full Color CYMK
- Mondmaskers
- Drinktassen, Sportflessen, Mugs
- Sleutelhangers NEW 3D
- Ballen, PVC, Voetbal, Basketbal
- Rugzakken, Sporttassen

Gepersonaliseerd Textiel
Wij personaliseren zowel donker als wit textiel met de allernieuwste druktechnieken. Full color CYMK is onze specialiteit. Niet alleen kleine logo’s maar ook grote all over prints zijn mogelijk.
Tees, Hoodies, Slabbetjes, Aprons, petjes…. personaliseren we in korte termijn in België of in Europa voor grotere aantallen.
We begeleiden u graag in de juiste keuze van het textiel. Een ruime collectie textiel gemaakt van organisch katoen, duurzaam, aangenaam en kwalitatief hebben we selectief uitgezocht. Gepersonaliseerd textiel kan ook trendy en modieus in de beste materialen.
Pluche Handpoppen
Progimpex is bedreven in de creatie van creatieve projecten, het ontwikkelen van karakters, het uitwerken van branding concepten.Contacteer ons vrijblijvend!